Afbeelding

Auto in de sloot langs Vogelsangsedijk bij Oud-Vossemeer

In het buitengebied van Oud-Vossemeer is donderdag aan het einde van de middag een personenauto tegen een boom gereden en vervolgens in een sloot beland. De 57-jarige bestuurster uit Oud-Vossemeer raakte niet gewond. Door het ongeval kwam er olie in de watergang terecht.

Het eenzijdige ongeluk gebeurde rond 16:20 uur. Aanvankelijk werd als locatie de Hiksedijk opgegeven, maar het ongeval bleek iets verderop te zijn gebeurd op de Vogelsangsedijk.

Na de melding werden ook de ambulancedienst en de brandweer opgeroepen maar niemand zou letsel hebben opgelopen. Het waterschap is ter plekke gekomen om een oliescherm in de sloot te leggen. Een bergingsbedrijf is opgeroepen om het voertuig te takelen.

Bron: 112Markiezaten.