Afbeelding

Zwembad de Spetter pas half juni weer open

De gemeente houdt op dit moment de week van 17 en 20 juni voor de opening van zwembad De Spetter in Tholen. Het tegelwerk in het bad is beschadigd, waardoor het scherpe randen heeft gekregen. De gemeentelijke zwembaden zouden allebei 5 mei zijn geopend.

Dit artikel lees je gratis. Al onze artikelen lezen? Neem dan een abonnement.

Kinderen die zwemles zouden krijgen in Tholen, kunnen daarvoor één dag per week terecht in het andere gemeentelijke bad. Zwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk. Volgens de gemeente kan hierdoor meer dan de helft van de in de Spetter geplande zwemlessen toch doorgaan. 

Voor kinderen met twee zwemlessen per week wordt de tweede les ingehaald zodra De Spetter weer open is. Daarbij is rekening gehouden met de zomervakantie: in deze periode vinden geen inhaallessen plaats. Wie een abonnement heeft bij de Spetter kan daarmee ook in Haestinge terecht, benadrukt de gemeente in een persbericht.