
Lucas Vermaas uit Smerdiek gaat graag met zijn vader naar PSV
In ‘Van wie bin jie d’r jin’ gaan we langs bij jonge Tholenaren en Sint Philipslanders die aan het begin van hun leven staan. Wat houdt ze bezig? Wat vinden ze belangrijk? Waar willen ze naar toe? Deze week: Lucas Vermaas (14) uit Sint-Maartensdijk.
Van wie bin jie d’r jin?
Mijn vader is Herbert Vermaas, hij werkt op kantoor bij Kaldenberg. Mijn moeder is Chantal, zij is juf op basisschool de Eevliet in Poortvliet. Ik heb één broertje, Julian van elf.
Heb je hobby’s?
Ik voetbal bij Smerdiek, in het team JO 16-1. We doen het best redelijk, maar soms maken we fouten. Mijn favoriete club is PSV. Van kleins af aan ga ik met mijn vader mee naar Eindhoven, dat proberen we toch wel één of twee keer per seizoen te doen. Zelf profvoetballer worden lijkt me wel leuk, maar de kans daarop is héél klein. Verder vind ik het leuk om met mijn vrienden te gamen. Meestal doen we Fifa of schietspelletjes. Verder werk ik bij mijn tante, één keer in de week help ik daar met klusjes.
Wil je iemand opgeven voor deze rubriek of zelf geïnterviewd worden? Stuur ons dan een berichtje via mail of Instagram: redactie@eendrachtbode.nl en @eendrachtbode







